Európa > Poľsko > Krakov > Hotel Matejko

Informácie o Hotel Matejko

Víta Vás Hotel Matejko na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Matejko, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Matejko, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Matejko.
  • Hotel Matejko

Hotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Matejko: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotely
Názov:  Hotel Matejko
Ulice:  Plac Matejki 8
Mesto:  31-157 Kraków
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
34 €
149 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Matejko sa nachádza Starom Meste Krakov, len 650 metrov od námestia Rynek Główny. Ponúka komfortné izby so satelitnou TV a Wi-Fi pripojením na internet. Súčasťou všetkých izieb je moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Každá má pracovný priestor s telefónom a písacím stolom a v cene je zahrnutá aj bezplatná fľaša minerálnej vody. Niektoré z nich sú vybavené klimatizáciou a priestorom na posedenie. V klimatizovanej reštaurácii, ktorá sa špecializuje na európsku kuchyňu, si každé ráno môžete dopriať raňajkový bufet. Personál recepcie je k dispozícii nepretržite a ochotne vám poskytne turistické informácie alebo zabezpečí kyvadlovú dopravu. Hlavná železničná stanica Kraków Główny sa nachádza iba 500 metrov od hotela. K nákupnému centru Galeria Krakowska sa pešo dostanete za 2 minúty.


Dôležité informácie

Platby kreditnou kartou sa vykonávajú v PLN. Upozorňujeme, že suma uvedená na vašom potvrdení sa môže líšiť od sumy odpočítanej z vášho účtu podľa oficiálneho výmenného kurzu Poľskej národnej banky. Upozorňujeme, že reštaurácia nie je k dispozícii od novembra do marca.

 
 
facebook g+ twitter