Európa > Poľsko > Krakov > Hotel Polonia

Informácie o Hotel Polonia

Víta Vás Hotel Polonia na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Polonia, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Polonia, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Polonia.
  • Hotel Polonia

Hotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polonia: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotely
Názov:  Hotel Polonia
Ulice:  Basztowa 25
Mesto:  31-156 Kraków
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
190 zł
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Krátky opis

Historický hotel Polonia sa nachádza v centre starého Krakova, len 650 metrov od námestia Hlavný trh. Hlavná železničná stanica Kraków Główny je od hotela vzdialená len 5 minút chôdze. Všetky izby v hoteli Polonia sú klasicky zariadené a vyznačujú sa tradičným interiérom. V každej nájdete priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kútom. V niektorých izbách je k dispozícii klimatizácia. Zdarma obdržíte fľašu vody a nealkoholický nápoj. Každý deň sú tu pre vás pripravené tradičné raňajky formou bufetu. V reštaurácii Polonia môžete ochutnať jedlá poľskej kuchyne i domáce špeciality. Personál recepcie je vám k dispozícii nepretržite a môže pre vás zorganizovať výlety do soľnej bane Wieliczka. K dispozícii je vám tu aj úschovňa batožiny. Hotel vám môže zabezpečiť aj službu kyvadlovej dopravy. Hotel Polonia má výhľad na Słowackeho divadlo a Krakovský barbakan. Ku kráľovskému hradu Wawel zájdete pešo len za 20 minút. Nákupné centrum Galeria Krakowska sa nachádza hneď za rohom.


Dôležité informácie

Ak si želáte, aby hotel zaslal potvrdenie rezervácie na veľvyslanectvo (na účely získania víz), pred odoslaním vám hotel z kreditnej karty zúčtuje nevratnú sumu rezervácie v plnej výške.

 
 
facebook g+ twitter