Európa > Poľsko > Krakov > andel's by Vienna House Cracow

Informácie o andel's by Vienna House Cracow

Víta Vás andel's by Vienna House Cracow na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte andel's by Vienna House Cracow, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre andel's by Vienna House Cracow, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre andel's by Vienna House Cracow.
  • andel's by Vienna House Cracow

andel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotelyandel's by Vienna House Cracow: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotely
Názov:  andel's by Vienna House Cracow
Ulice:  ul. Pawia 3
Mesto:  31-154 Kraków
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
312 zł
74 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Andel's by Vienna House Cracow je moderný 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza iba 9 minút chôdze od hlavného námestia v Krakove. Jeho dizajnové izby sú klimatizované a majú DVD prehrávač a satelitnú TV. Každé ráno sa tu podáva pestrý raňajkový bufet v reštaurácii Delight, ktorá ponúka aj špeciality medzinárodnej a poľskej kuchyne. Vo večerných hodinách môžete relaxovať pri nápoji v bare. Priestranné izby v hoteli andel's by Vienna House Cracow majú TV s plochou obrazovkou a trezor na notebook. Niektoré izby sú situované na horných poschodiach a naskytá sa z nich panoramatický výhľad na nádherné historické centrum. Personál na recepcii hotela andel’s je k dispozícii 24 hodín denne a môže pre vás objednať kyvadlovú dopravu na letisko a poskytnúť vám tipy na to, čo môžete robiť a vidieť v Krakove. Príjemným miestom na relax je sauna. Zacvičiť si môžete vo fitness centre. Hotel andel's sa nachádza v samom srdci mesta, len kúsok od hlavnej stanice a Galerie Krakowska, hlavného nákupného centra Krakova.


Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie andel's by Vienna House Cracow o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter