Európa > Poľsko > Krakov > Hotel Polski Pod Białym Orłem

Informácie o Hotel Polski Pod Białym Orłem

Víta Vás Hotel Polski Pod Białym Orłem na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Polski Pod Białym Orłem, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Polski Pod Białym Orłem, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Polski Pod Białym Orłem.
  • Hotel Polski Pod Białym Orłem

Hotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Polski Pod Białym Orłem: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotely
Názov:  Hotel Polski Pod Białym Orłem
Ulice:  ul. Pijarska 17
Mesto:  31-015 Kraków
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
61 €
276 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Štvorhviezdičkový hotel Polski sa nachádza hneď oproti Bráne sv. Floriána a 4 minúty chôdze od hlavného námestia s trhom. K dispozícii sú vám priestranné izby a luxusné suity s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky izby v hoteli Polski Pod Białym Orłem sú elegantne zariadené v teplých farbách. Každá izba je vybavená príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, satelitnou TV a minibarom. V každej izbe nájdete trezor, kde si môžete uložiť svoje cennosti. Hotelová reštaurácia Pijarska 17 podáva špeciality poľskej kuchyne. Príjemný personál hotela vám je k dispozícii 24 hodín denne a pomôže vám zabezpečiť poznávacie výlety do mesta alebo služby concierge. Hotel je situovaný necelých 15 minút chôdze od hradu Wawel. Autobusová a železničná stanica sú od hotela vzdialené len 300 m.

 
 
facebook g+ twitter