Európa > Poľsko > Krakov > Hotel Floryan Old Town

Informácie o Hotel Floryan Old Town

Víta Vás Hotel Floryan Old Town na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Floryan Old Town, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Floryan Old Town, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Floryan Old Town.
  • Hotel Floryan Old Town

Hotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Floryan Old Town: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotely
Názov:  Hotel Floryan Old Town
Ulice:  ul. Floriańska 38
Mesto:  31-021 Kraków
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
195 zł
46 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Floryan Old Town sa nachádza v budove zo 16. storočia na pešej zóne v krakovskom Starom Meste. Ponúka vám ubytovanie v klimatizovaných izbách s vlastnou kúpeľnou. Izby hotela Floryan Old Town majú drevené podlahy. K dispozícii je vám satelitná TV a minibar. Vo všetkých izbách môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hotelovej reštaurácii sú pre vás každé ráno pripravené raňajky formou bufetu. Na obed alebo večeru si v nej môžete vychutnať pokrmy prevažne poľskej a talianskej kuchyne. Krakovské Hlavné trhové námestie s pamiatkami ako Bazilika Panny Márie a Dom súkenníkov je vzdialené 280 metrov. Železničná stanica Kraków Główny a nákupné centrum Galeria Krakowska sa nachádzajú vo vzdialenosti do 550 metrov. Personál hotela Floryan Old Town je vám k dispozícii nepretržite. Zabezpečí vám výlety a kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom.


Dôležité informácie

Tento hotel sa nachádza v starej budove, a preto nemá výťah. Na rezerváciu viac ako 3 izieb sa môžu uplatňovať iné storno podmienky.

 
 
facebook g+ twitter