Európa > Poľsko > Krakov > Hotel Francuski

Informácie o Hotel Francuski

Víta Vás Hotel Francuski na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Francuski, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Francuski, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Francuski.
  • Hotel Francuski

Hotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Francuski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotely
Názov:  Hotel Francuski
Ulice:  Pijarska 13
Mesto:  31-015 Kraków
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
54 €
232 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Elegantný 4-hviezdičkový hotel Francuski sa nachádza iba 400 metrov od Hlavného trhového námestia v Krakove. Ponúka hosťom štýlové izby s bezplatným pripojením na internet, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a minibarom. Všetky izby v hoteli Francuski sú zariadené v secesnom štýle s dobovými detailmi a nábytkom. Každá izba je vybavená satelitnou TV a má kúpeľňu s vaňou, toaletnými potrebami a sušičom vlasov. V hotelovej reštaurácii sa podáva raňajkový bufet. V bare môžete relaxovať pri nápoji. Personál recepcie je k dispozícii 24 hodín denne a pomôže so zabezpečením kyvadlovej dopravy, uložením cenností do trezoru či s uložením batožiny. K dispozícii je aj služba concierge. Hotel Francuski sa nachádza 1,2 km od kráľovského hradu Wawel. Hlavná železničná stanica Kraków Główny je od hotela vzdialená 5 minút chôdze.

 
 
facebook g+ twitter