Európa > Poľsko > Krakov > Hotel Atrium

Informácie o Hotel Atrium

Víta Vás Hotel Atrium na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Atrium, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Atrium, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Atrium.
  • Hotel Atrium

Hotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Atrium: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotely
Názov:  Hotel Atrium
Ulice:  ul. Krzywa 7
Mesto:  31-149 Kraków
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
177 zł
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Trojhviezdičkový hotel Atrium sa nachádza v Krakove, len 600 metrov od krásneho námestia Hlavný trh. Ponúka klasicky zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a satelitnou TV. Všetky izby v hoteli Atrium sú svetlé a majú modernú kúpeľňu so sprchovým kútom. Každá z nich má tiež pracovný priestor s telefónom. Pestré raňajky formou bufetu sa podávajú každé ráno v klimatizovanej reštaurácii, ktorá sa špecializuje na jedlá poľskej a medzinárodnej kuchyne. Nápoje si môžete vychutnať v bare. Personál recepcie vám je k dispozícii 24 hodín denne a ochotne vám zabezpečí prehliadku mesta alebo služby práčovne. Počas pobytu môžete tiež využiť bezpečnostné schránky alebo kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom. Hotel Atrium sa nachádza 200 metrov od historickej Floriánskej brány. Na kráľovský hrad Wawel sa dostanete pešo za 20 minút.

 
 
facebook g+ twitter