Európa > Poľsko > Krakov > Hotel Europejski

Informácie o Hotel Europejski

Víta Vás Hotel Europejski na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Europejski, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Europejski, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Europejski.
  • Hotel Europejski

Hotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyHotel Europejski: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotely
Názov:  Hotel Europejski
Ulice:  ul. Lubicz 5
Mesto:  31-034 Kraków
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
49 €
212 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Europejski sa nachádza v centre Krakova, len 10 minút chôdze od hlavného námestia a 5 minút chôdze od nákupného centra Galeria Krakowska a železničnej stanice Kraków Główny. Ponúka ubytovanie v klasicky zariadených izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Krásne zariadené luxusné izby v hoteli Europejski sú vybavené satelitnou TV a telefónom. Súčasťou každej z nich je moderná kúpeľňa so sušičom vlasov. Každé ráno sa podávajú chutné raňajky. V reštaurácii Kossakówka si pochutíte na lahodných jedlách poľskej kuchyne. Vo večerných hodinách môžete zasa navštíviť pub hotela Europejski. Počas pobytu v hoteli Europejski môžete navštíviť salón krásy a wellness centrum so saunou. Môžete využiť jeho kozmetické služby, ošetrenie nechtov, estetickú medicínu, masáže a na požiadanie je možné zorganizovať rôzne podujatia. Profesionálny personál hotela Europejski je vám k dispozícii nepretržite a ochotne vám poskytne všetky potrebné turistické informácie. Do židovskej štvrte Kazimierz sa dostanete električkou len za 5 minút a ku kráľovskému hradu Wawel pešo za 15 minút.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že prístelky sú k dispozícii len v dvojlôžkových izbách Plus s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Upozorňujeme, že vstup autom je možný len z ulice Radziwiłowska. Salón krásy a kúpeľné centrum je otvorené v pondelok až sobotu od 10:00 do 21:00 a v nedeľu na požiadanie. Rezervácia vopred je nutná.

 
 
facebook g+ twitter