Európa > Poľsko > Krakov > Ibis Kraków Stare Miasto

Informácie o Ibis Kraków Stare Miasto

Víta Vás Ibis Kraków Stare Miasto na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Ibis Kraków Stare Miasto, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Ibis Kraków Stare Miasto, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Ibis Kraków Stare Miasto.
  • Ibis Kraków Stare Miasto

Ibis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - HotelyIbis Kraków Stare Miasto: Ubytovanie v hoteloch Krakov - Hotely
Názov:  Ibis Kraków Stare Miasto
Ulice:  ul. Pawia 15
Mesto:  31-154 Kraków
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
158 zł
37 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislrotrnlelarzhja

Krátky opis

Ubytovacie zariadenie Ibis Kraków Stare Miasto je situované v srdci mesta iba kúsok cesty pešo od železničnej stanice Kraków Główny a ponúka vám ubytovacie jednotky s klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou. Námestie Hlavný trh je vzdialené 700 metrov. Každá izba je zariadená v teplých svetlých farbách a vybavená satelitnou TV s plochou obrazovkou, telefónom a šatníkovou skriňou. V kúpeľni nájdete sušič vlasov. Každé ráno si môžete pochutiť na raňajkách formou bufetu a na ďalších jedlách v reštaurácii Oopen Pasta & Grill. Vyberte si zo širokého sortimentu nápojov v hotelovom bare. Wawelský hrad je od hotela vzdialený 1,5 km a známa štvrť Kazimierz sa takisto nachádza vo vzdialenosti 1,5 km.

 
 
facebook g+ twitter