Európa > Poľsko > Varšava > Hotel Metropol

Informácie o Hotel Metropol

Víta Vás Hotel Metropol na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Metropol, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Metropol, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Metropol.
  • Hotel Metropol

Hotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Metropol: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Hotel Metropol
Ulice:  ul. Marszałkowska 99a
Mesto:  00-693 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
185 zł
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Metropol sa nachádza priamo oproti varšavskému Palácu kultúry a vedy a ponúka vám priestranné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ráno sú pre vás pripravené pestré raňajky s tradičnými poľskými pokrmami. V izbách hotela Metropol máte k dispozícii súkromnú kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami. Vo všetkých izbách môžete využívať satelitnú TV a písací stôl. Pokochať sa môžete výhľadom na centrum Varšavy. V reštaurácii Metro Jazz Bar & Bistro priamo na mieste si vychutnajte vynikajúce pokrmy medzinárodnej kuchyne a tradičné poľské špeciality. V reštaurácii so živou hudbou môžete sledovať TV so širokouhlou obrazovkou. Hotel Metropol sa nachádza len 1 minútu chôdze od stanice metra Centrum a mnohých autobusových a električkových zastávok, z ktorých sa jednoducho dostanete do všetkých častí mesta. Hlavná varšavská železničná stanica je situovaná len 500 metrov od hotela.

 
 
facebook g+ twitter