Európa > Poľsko > Varšava > Mercure Warszawa Grand

Informácie o Mercure Warszawa Grand

Víta Vás Mercure Warszawa Grand na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Mercure Warszawa Grand, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Mercure Warszawa Grand, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Mercure Warszawa Grand.
  • Mercure Warszawa Grand

Mercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Grand: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Mercure Warszawa Grand
Ulice:  Krucza 28
Mesto:  00-522 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
217 zł
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Mercure Warszawa Grand sa nachádza v centre Varšavy, len 7 minút jazdy autom od krásneho Staromestského námestia. Ponúka moderné priestranné izby s LCD TV a Wi-Fi pripojením na internet. Všetky izby v hoteli Mercure Warszawa Grand sú klimatizované a vybavené minibarom a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. V súkromnej kúpeľni nájdete sušič vlasov a toaletné potreby. Hotelová reštaurácia à la carte (výber z menu) Brasserie sa špecializuje na pokrmy medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je aj izbová služba. Ďalšie možnosti stravovania ponúkajú mnohé neďaleké reštaurácie a kaviarne. Vo vinárni Winestone si môžete vybrať z bohatej ponuky vín z celého sveta. Vynikajúce pokrmy sa tu podávajú na kamenných doskách nazývaných les planches. V hoteli môžete navštíviť aj saunu a fitnescentrum. Profesionálny hotelový personál vám pomôže zabezpečiť stráženie detí a služby čistiarne. Hotel Mercure Warszawa Grand sa nachádza 1,5 km od parku Łazienki, Národného múzea a jednej z najpopulárnejších nákupných ulíc vo Varšave, Nowy Świat. Na hlavnú varšavskú železničnú stanicu prídete z hotela peši za 10 minút.

 
 
facebook g+ twitter