Európa > Poľsko > Varšava > Novotel Warszawa Centrum

Informácie o Novotel Warszawa Centrum

Víta Vás Novotel Warszawa Centrum na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Novotel Warszawa Centrum, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Novotel Warszawa Centrum, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Novotel Warszawa Centrum.
  • Novotel Warszawa Centrum

Novotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyNovotel Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Novotel Warszawa Centrum
Ulice:  Marszałkowska 94/98
Mesto:  00-510 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
191 zł
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Moderne pôsobiaci hotel Novotel Warszawa Centrum má panoramatický výhľad na Varšavu a nachádza sa v centre Varšavy, 5 minút chôdze od hlavnej železničnej stanice. V hoteli sa podávajú pestré raňajky. V celej budove tohto 4-hviezdičkového hotela je vám k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky priestory sú nefajčiarske. Klimatizované izby v hoteli Novotel Warszawa Centrum sú vybavené TV s plochou obrazovkou, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a trezorom. K dispozícii je tu i minibar za príplatok. K vybaveniu izieb patrí tiež pracovný priestor a kreslami alebo pohovkou. Súčasťou každej izby je priestranná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom a sušičom vlasov. V klimatizovanej reštaurácii hotela Novotel s barom NOVO2 si vychutnáte jedlá medzinárodnej kuchyne a široký výber nápojov. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Hotel má aj wellness centrum so saunou a široký výber z fitnes zariadení. Fitnescentrum sa nachádza na najvyššom poschodí, kde si môžete vychutnať nádherný výhľad na poľské hlavné mesto. Hotel Novotel Centrum je situovaný oproti Palácu kultúry a vedy. Ponúka vám dobré dopravné spojenia vďaka stanici metra Centrum a mnohým autobusovým a električkovým zastávkam, ktoré sa nachádzajú len pár krokov od hotela.


Dôležité informácie

Hostia sú povinní poskytnúť hotelu všetky informácie o spoločnosti nevyhnutné pre vystavenie daňového dokladu s DPH, inak bude doklad vystavený na osobu, ktorá vytvorila rezerváciu. Upozorňujeme, že parkovanie je prístupné cez ulicu Parkingowa 1 (maximálna šírka je 2 metre).

 
 
facebook g+ twitter