Európa > Poľsko > Varšava > Hotel Rialto

Informácie o Hotel Rialto

Víta Vás Hotel Rialto na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Rialto, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Rialto, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Rialto.
  • Hotel Rialto

Hotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Rialto: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Hotel Rialto
Ulice:  ul. Wilcza 73
Mesto:  00-670 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
341 zł
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

5-hviezdičkový butikový hotel Rialto sa nachádza len 500 metrov od hlavnej železničnej stanice vo Varšave. Hotel ponúka elegantné izby vybavené LCD TV a jeho interiér je zariadený v štýle art déco. K hotelu patria aj rekreačné priestory. Všetky izby v hoteli Rialto sú klimatizované a zariadené pôvodným art déco nábytkom. Každá z izieb je vybavená minibarom a má priestor na posedenie. Všetky izby majú modernú kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami. K dispozícii sú aj župany. Raňajky sa podávajú každé ráno v elegantnej reštaurácii Salto. Reštaurácia sa špecializuje sa juhoamerickú kuchyňu s modernými prvkami; ponúka jedlá z rýb a morských plodov či argentínske steaky. Bar ponúka celý rad alkoholických i nealkoholických nápojov a vybrať si môžete aj zo širokej ponuky vín. Recepcia je vám k dispozícii 24 hodín denne a ponúka služby concierge. Relaxovať môžete v saune a parnom kúpeli a zacvičiť si môžete v hotelovom fitnescentre. Bezplatné parkovanie je obmedzené. Hotel Rialto sa nachádza 10 minút jazdy autom od historického centra Varšavy. Chopinovo letisko Varšava je od hotela vzdialené len 7 km.


Dôležité informácie

V prípade nevratnej rezervácie je potrebné pri registrácii predložiť kreditnú kartu. V prípade použitia firemnej karty je potrebné predložiť dokumenty o autorizácii karty.

 
 
facebook g+ twitter