Európa > Poľsko > Varšava > Hotel Polonia Palace

Informácie o Hotel Polonia Palace

Víta Vás Hotel Polonia Palace na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Polonia Palace, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Polonia Palace, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Polonia Palace.
  • Hotel Polonia Palace

Hotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Polonia Palace: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Hotel Polonia Palace
Ulice:  Al. Jerozolimskie 45
Mesto:  00-692 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
264 zł
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 4-hviezdičkový ocenený hotel sa nachádza v centre mesta, priamo oproti Palácu kultúry a vedy. Hotel Polonia Palace ponúka priestranné klimatizované izby s minibarom a kúpeľňu s vyhrievanou podlahou. Wi-Fi pripojenie na internet môžete využívať zdarma. Všetky odhlučnené a štýlovo zariadené izby v hoteli Palace sú vybavené bezpečnostnou schránkou a satelitnou TV. V luxusných kúpeľniach nechýba sušič vlasov, vaňa a toaletné potreby zdarma. Pokrmy európskej a poľskej kuchyne si vychutnajte v hotelovej reštaurácii Strauss. Oddýchnite si v bare Bojangles, ktorý ponúka nápoje, klavírnu hudbu naživo a televízne športové prenosy. Personál recepcie s nepretržitou prevádzkou pre vás ochotne zabezpečí služby práčovne a žehlenia. Počas pobytu je vám k dispozícii bezplatný vstup do fitnescentra a sauny. Okrem toho si môžete objednať masáž. Hotel Polonia Palace je vzdialený len 350 metrov od hlavnej varšavskej železničnej stanice a nákupného centra Złote Tarasy. Varšavské staré mesto sa nachádza vo vzdialenosti len 2 km.

 
 
facebook g+ twitter