Európa > Poľsko > Varšava > Sheraton Warsaw Hotel

Informácie o Sheraton Warsaw Hotel

Víta Vás Sheraton Warsaw Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Sheraton Warsaw Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Sheraton Warsaw Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Sheraton Warsaw Hotel.
  • Sheraton Warsaw Hotel

Sheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySheraton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Sheraton Warsaw Hotel
Ulice:  Bolesława Prusa 2
Mesto:  00-493 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
346 zł
78 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 5-hviezdičkový hotel Sheraton Warsaw sa nachádza v centre Varšavy na Námestí troch krížov, iba 5 minút chôdze od známej ulice Nowy Świat a 10 minút chôdze od kráľovského parku Lazienki. Hotel ponúka 350 elegantných, klimatizovaných izieb s minibarom a príslušenstvom na prípravu čaju / kávy. Každá izba je vybavená káblovou a satelitnou TV s plochou obrazovkou s viacjazyčných programami a má súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov. V izbách máte k dispozícii žehliace potreby, zrkadlo na líčenie a minerálnu vodu. V cene ubytovania v izbách Standard vyššej kategórie, ktoré sa nachádzajú na najvyššom poschodí hotela, sú zahrnuté bezplatné raňajky, občerstvenie a nápoje, pripojenie na internet ako i súkromná recepcia a vstup do salónika Club. V hoteli Sheraton Warsaw môžete využívať bezplatný vstup do fitnescentra Sheraton s kompletne vybavenou posilňovňou, saunou, parným kúpeľom, fínskou saunou a s ponukou fitneskurzov a jogy. K dispozícii máte pripojenie na internet vo vstupnej hale, reštauráciách, baroch a business kútiku, kde môžete využívať niekoľko počítačov a tlačiareň. V reštaurácii InAzia v hoteli podávajú jedlá ázijskej kuchyne. Reštaurácia The Olive sa špecializuje na stredomorskú kuchyňu. Oddychovať môžete tiež v obľúbenom bare SomePlace Else, v ktorom ponúkajú Tex-Mex pokrmy a nápoje. Palác kultúry a vedy je vzdialený len 1,3 km od hotela. Ku kráľovskému hradu a do historického centra mesta sa dostanete za iba 5 minút autobusom. V okolí nájdete elegantné nákupné centrum s mnohým elegantnými butikmi a rušnými barmi a kaviarňami. Kopernikovo vedecké centrum a Národný štadión, ktorý je na druhej strane rieky, sa nachádzajú necelé 3 km od hotela.


Dôležité informácie

Hosť musí mať kreditnú kartu s platnosťou po celú dobu pobytu. Pri registrácii v hoteli, prosím, predložte kreditnú kartu, ktorú ste použili pri rezervácii. Upozornenie: Pokiaľ robíte rezerváciu za inú osobu, obráťte sa priamo na hotel kvôli vyúčtovaniu pre tretiu stranu.

 
 
facebook g+ twitter