Európa > Poľsko > Varšava > H15 Boutique

Informácie o H15 Boutique

Víta Vás H15 Boutique na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte H15 Boutique, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre H15 Boutique, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre H15 Boutique.
  • H15 Boutique

H15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyH15 Boutique: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  H15 Boutique
Ulice:  ul. Poznańska 15
Mesto:  00-680 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
378 zł
81 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento päťhviezdičkový hotel je súčasťou pôsobivej historickej budovy v centre Varšavy, kde v predvojnových časoch sídlilo sovietske veľvyslanectvo. Ponúka vám ubytovanie v štýlových apartmánoch s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a kávovarom. Každý klimatizovaný apartmán je moderne zariadený a má priestor na posedenie. Relaxovať môžete sledovaním satelitnej LED TV. V niektorých apartmánoch nájdete balkón a vo všetkých je vám k dispozícii bezpečnostná schránka. Súčasťou apartmánov je kuchynský kút s kávovarom Nespresso a s bezplatnou kávou Fair Trade. Kúpeľňa má kamenné prvky a je vybavená bezplatnými toaletnými potrebami. V reštaurácii Signature si môžete vychutnať jedlá medzinárodnej kuchyne v štýle fusion a špeciality molekulárnej kuchyne. V bare si môžete vychutnať nápoje. Hotel sa nachádza iba 200 metrov od mnohých reštaurácií a krčiem. Stanica metra Centrum je vzdialená 750 metrov a hlavná železničná stanica 950 metrov.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že počas rezervácie si môžete raňajky objednať za zľavnenú cenu, ktorá je nižšia ako pri objednávke priamo na mieste.

 
 
facebook g+ twitter