Európa > Poľsko > Varšava > Hotel Gromada Warszawa Centrum

Informácie o Hotel Gromada Warszawa Centrum

Víta Vás Hotel Gromada Warszawa Centrum na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Gromada Warszawa Centrum, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Gromada Warszawa Centrum, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Gromada Warszawa Centrum.
  • Hotel Gromada Warszawa Centrum

Hotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Gromada Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Hotel Gromada Warszawa Centrum
Ulice:  Pl. Powstanców Warszawy 2
Mesto:  00-030 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
42 €
189 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

3-hviezdičkový hotel Gromada Warszawa Centrum sa nachádza v centre Varšavy, 400 metrov od známej ulice Nowy Świat. Ponúka priestranné izby so satelitnou TV. Každé ráno sa podávajú raňajky v hlavnej hotelovej reštaurácii, ktorá sa špecializuje na pokrmy poľskej a medzinárodnej kuchyne. V tradičnom hostinci Karczma Polska si môžete vybrať z ponuky miestnych pív. Všetky izby v hoteli Gromada Warszawa Centrum sú zariadené jednoducho a pohodlne. V každej z nich sa nachádza vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom. Hotel je vzdialený iba 4 minúty jazdy autom od hlavnej železničnej stanice vo Varšave a nákupného centra Złote Tarasy.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že pri príchode je potrebné predložiť kartu použitú pri rezervácii. Ak ju nebudete môcť predložiť, budete musieť na mieste zaplatiť v hotovosti alebo inou kartou.

 
 
facebook g+ twitter