Európa > Poľsko > Varšava > Plater 10 Residence

Informácie o Plater 10 Residence

Víta Vás Plater 10 Residence na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Plater 10 Residence, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Plater 10 Residence, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Plater 10 Residence.
  • Plater 10 Residence

Plater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyPlater 10 Residence: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Plater 10 Residence
Ulice:  ul. Emilii Plater 10
Mesto:  00-669 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
228 zł
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Plater 10 Residence o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter