Európa > Poľsko > Varšava > Warsaw Marriott Hotel

Informácie o Warsaw Marriott Hotel

Víta Vás Warsaw Marriott Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Warsaw Marriott Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Warsaw Marriott Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Warsaw Marriott Hotel.
  • Warsaw Marriott Hotel

Warsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyWarsaw Marriott Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Warsaw Marriott Hotel
Ulice:  Al. Jerozolimskie 65/79
Mesto:  00-697 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
385 zł
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný hotel Warsaw Marriott sa nachádza v úplnom centre mesta a ponúka vám izby s minibarom, satelitnou TV a klimatizáciou. Z izieb sa naskytá panoramatický výhľad na Varšavu. Všetky izby v hoteli Marriott sú vybavené LCD TV a pohodlným priestorom na posedenie. Využívať môžete bezpečnostnú schránku a malú chladničku. Hotel Warsaw Marriott ponúka niekoľko barov a reštaurácií vrátane obľúbenej talianskej reštaurácie Parmizzano’s a športového baru Champions. Ráno sa podávajú raňajky formou pestrého bufetu. Počas pobytu v hoteli Marriott môžete relaxovať v hotelovej saune, fitnescentre, masážnom salóne a bazéne. K dispozícii je aj kasíno. Hotel Marriott je vzdialený len 400 metrov od Paláca kultúry a vedy a od nákupného centra Złote Tarasy. Varšavská hlavná stanica sa nachádza hneď oproti.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že pri registrácii je potrebné predložiť kreditnú kartu, ktorá bola použitá na vytvorenie rezervácie bez možnosti vrátenia peňazí. Ak kreditnú kartu nemáte k dispozícii, prosím, kontaktujte hotel pred príchodom. Upozorňujeme, že pre deti ubytované na existujúcich lôžkach nie sú raňajky zahrnuté v cene izby. Upozorňujeme, že je potrebné uhradiť vratnú zálohu.

 
 
facebook g+ twitter