Európa > Poľsko > Varšava > InterContinental Warszawa

Informácie o InterContinental Warszawa

Víta Vás InterContinental Warszawa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte InterContinental Warszawa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre InterContinental Warszawa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre InterContinental Warszawa.
  • InterContinental Warszawa

InterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyInterContinental Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  InterContinental Warszawa
Ulice:  Emilii Plater 49
Mesto:  00-125 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
87 €
388 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Päťhviezdičkový hotel InterContinental Warszawa sa nachádza v centre Varšavy, 500 metrov od Varšavskej hlavnej stanice. Ponúka luxusné klimatizované izby a wellness centrum situované na 43. a 44. poschodí. Všetky izby v hoteli InterContinental majú príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a minibar. K ich vybaveniu patrí satelitná TV a trezor. Z niektorých sa naskytá výhľad na Palác kultúry a vedy. Počas pobytu je vám tiež k dispozícii krytý bazén a vírivka s panoramatickým výhľadom na Varšavu. Hotelové wellness centrum zahŕňa aj saunu a parný kúpeľ. Niektoré izby ponúkajú prístup do klubového salónika Executive Lounge s rôznymi službami. V hoteli InterContinental nájdete 2 reštaurácie Downtown a Platter, ktoré sa špecializujú na moderné jedlá poľskej a medzinárodnej kuchyne. Hotel InterContinental Warszawa sa nachádza 10 minút chôdze od zastávky metra Centrum. Elegantná nákupná ulica Nowy Świat je vzdialená len 1 km.


Dôležité informácie

Deti majú vstup do bazéna povolený do 18:00. Deti musia byť pod dohľadom dospelej osoby po celú dobu.

 
 
facebook g+ twitter