Informácie o Hotel Piroska

Víta Vás Hotel Piroska na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Piroska, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Piroska, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Piroska.
  • Hotel Piroska

Hotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHotel Piroska: Ubytovanie v hoteloch Bük - Hotely
Názov:  Hotel Piroska
Ulice:  Kossuth Lajos utca 60.
Mesto:  9737 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
67 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvruslrotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Piroska v meste Bük sa nachádza 2,2 km od wellness a zábavného strediska Bükfürdő a 25 km od hraníc s Rakúskom. Ubytovanie má vlastné wellness centrum a vonkajší bazén, otvorený od mája do septembra (pokiaľ počasie dovolí). Priamo na mieste môžete využívať bezplatné parkovisko. K wellness zariadeniu hotela Piroska Bük patrí vírivka, fínska sauna, bio sauna, infračervená sauna, parný kúpeľ a tepidárium. Môžete si tu dopriať aj masáže a kozmetické procedúry. Všetky nefajčiarske izby boli renovované v roku 2012 a majú vlastnú kúpeľňu, káblovú TV a bezpečnostnú schránku. Na vyžiadanie sú k dispozícii aj izby vhodné pre pobyt s domácimi zvieratami a antialergénne izby. Deti sa môžu zahrať v herni alebo na ihrisku. K dispozícii je tiež relaxačný priestor pre rodiny s detskými postieľkami, prebaľovacím pultom a hračkami. V reštaurácii si môžete pochutiť na pokrmoch maďarskej a medzinárodnej kuchyne.

 
 
facebook g+ twitter