Európa > Maďarsko > Vas / Szombathely > Kőszeg > Bük > Caramell Premium Resort Superior

Informácie o Caramell Premium Resort Superior

Víta Vás Caramell Premium Resort Superior na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Caramell Premium Resort Superior, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Caramell Premium Resort Superior, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Caramell Premium Resort Superior.
  • Caramell Premium Resort Superior

Caramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyCaramell Premium Resort Superior: Ubytovanie v hoteloch Bük - Hotely
Názov:  Caramell Premium Resort Superior
Ulice:  Európa u. 18.
Mesto:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgrotrnlarzh

Krátky opis

Tento rezort, vzdialený 5 minút chôdze od centra mesta Bük, ponúka wellness areál s rozlohou 2000 metrov štvorcových s krytým bazénom, saunovým svetom, parným kúpeľom, tepidáriom a soľnou jaskyňou. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatnú kyvadlovú dopravu do termálnych kúpeľov Bükfürdő. Nájdete tu aj kozmetické a zdravotné stredisko, kde si vyberiete z až 60 rôznych wellness, medicínskych a holistických procedúr. V reštaurácii Mandala a v bare Buddha si môžete vychutnať pokrmy maďarskej a medzinárodnej kuchyne a diétne jedlá. V priestranných moderne zariadených klimatizovaných izbách je vám k dispozícii balkón, minibar, LCD TV, trezor a kúpeľňa. Relaxovať môžete v hotelovom zábavnom parku Crystal Tower vedľa hlavnej budovy. Pred ubytovaním začínajú turistické chodníky a cyklotrasy. Vstup do wellness centra, fitness centra a aktivity, ako je aerobik, strečing, joga, tai či a vodná gymnastika, máte k dispozícii zadarmo.

 
 
facebook g+ twitter