Európa > Maďarsko > Vas / Szombathely > Kőszeg > Bük > Hunguest Hotel Répce Gold

Informácie o Hunguest Hotel Répce Gold

Víta Vás Hunguest Hotel Répce Gold na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hunguest Hotel Répce Gold, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hunguest Hotel Répce Gold, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hunguest Hotel Répce Gold.
  • Hunguest Hotel Répce Gold

Hunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce Gold: Ubytovanie v hoteloch Bük - Hotely
Názov:  Hunguest Hotel Répce Gold
Ulice:  Európa út 3
Mesto:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
66 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnofihrrotrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Hunguest Répce Gold je krytou chodbou priamo prepojený s mestskými kúpeľmi. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom objekte a súkromné parkovisko. V klimatizovanej reštaurácii so sezónnou terasou si vychutnáte špeciality medzinárodnej i maďarskej kuchyne. Lobby bar zasa ponúka široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Raňajky a večere sa podávajú v jedálni formou bufetu. Cena ubytovania zahŕňa jeden bezplatný vstup na osobu a noc pobytu do liečebných kúpeľov a vonkajšieho bazéna Bükfürdő. Služby v termálnych kúpeľoch zahŕňajú lekárske prehliadky, komplexné zdravotné procedúry, hydro, elektro a fyzioterapiu, zdravotný telocvik, rôzne masáže, ošetrenia laserom, parafango, bahenný zábal, ultrazvuk a kúpeľ so závažiami.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že za vstupenky do termálnych kúpeľov je potrebné uhradiť vratnú zálohu.

 
 
facebook g+ twitter