Európa > Maďarsko > Vas / Szombathely > Kőszeg > Bük > Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive

Informácie o Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive

Víta Vás Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive.
  • Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive

Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyGreenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - Hotely
Názov:  Greenfield Hotel Golf & Spa All Inclusive
Ulice:  Golf út 4.
Mesto:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
113 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofislrotrnlarzh

Krátky opis

Luxusný 4-hviezdičkový rezort Greenfield Golf & Spa sa nachádza v meste Bükfürdő a ponúka vám 6 bazénov, 8 sáun, reštauráciu Seasons, bezplatný prístup na internet a 18-jamkové/Par 72 majstrovské golfové ihrisko. Vynikajúce gurmánske jedlá si môžete vychutnať v reštaurácii Seasons s terasou s výhľadom na golfové ihrisko. Raňajky sa podávajú každý deň a dopriať si tu môžete aj obedy a večere. V čase od 8:00 do 22:00 si hostia môžu vychutnať bezplatné nealkoholické nápoje, minerálnu vodu, kávu a čaj. Ovocie a sušienky sú k dispozícii v popoludňajších hodinách a čapované pivo si môžete dopriať vo večerných hodinách. Bar Piano vás pozýva oddýchnuť si pri širokom výbere čajov, káv a čokoládových špecialít, pri exkluzívnych vínach, či vitamínových a mliečnych koktailoch. V rezorte Greenfield Golf & Spa máte tiež k dispozícii najmodernejšie fitnescentrum a dopriať si tu môžete ajurvédske a thajské masáže.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v deň príchodu (pred registráciou) a v deň odchodu (po odhlásení) môžete wellness centrum využívať za príplatok.

 
 
facebook g+ twitter