Európa > Maďarsko > Vas / Szombathely > Kőszeg > Bük > Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Informácie o Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Víta Vás Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive.
  • Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive

Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyDanubius Health Spa Resort Bük All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Bük - Hotely
Názov:  Danubius Health Spa Resort Bük All Inclusive
Ulice:  Európa út 1.
Mesto:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
87 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunofirotrnlarzhja

Krátky opis

All inclusive rezort Danubius Health Spa sa nachádza v kúpeľnom meste Bük v západnom Maďarsku a ponúka vám vlastné kúpele a množstvo športových zariadení, ako sú napríklad tenisové a squashové kurty. Pri hoteli navštívte 18-jamkové majstrovské golfové ihrisko Birdland Golf & Country Club. Vo verejných priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Klimatizované hotelové izby majú balkón a kúpeľňu so županmi a sušičom vlasov. K dispozícii je vám telefón s priamou voľbou, satelitná TV a minibar. Rezervovať si môžete spojené a bezbariérové izby. Zaplávať si môžete v krytom termálnom, krytom plaveckom alebo vo vonkajšom bazéne. Relaxujte vo wellness centre s vírivkou, saunou, parným kúpeľom a soláriom. Na mieste si môžete zašportovať v kompletne vybavenom fitnescentre. V reštaurácii Nils Holgersson s terasou si vychutnajte pokrmy maďarskej a medzinárodnej kuchyne. Vybrať si môžete aj z diétneho či wellness menu. Personál vám nápoje pripraví v bare v hale, pri bazéne alebo v záhrade. K dispozícii máte množstvo bezplatných aktivít, ako je minigolf, petanque, severská chôdza, skupinové cvičebné programy alebo záhradný šach. Za príplatok môžete navštíviť herňu a brassériu s bowlingom. Na mieste sa nachádzajú konferenčné a banketové priestory s kapacitou 160 osôb. Hotel je vzdialený 25 km od rakúskych hraníc.


Dôležité informácie

Ak cestujete s deťmi, vopred, prosím, informujte hotel o ich veku. Túto informáciu môžete uviesť počas rezervácie v časti Špeciálne požiadavky alebo kontaktujte priamo ubytovacie zariadenie. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie. Upozorňujeme, že z dôvodu údržby sú bazény zatvorené v nasledujúcich dňoch: - zážitkový bazén: 27. február - 1. marec 2017, 29.-31. máj 2017, 4.-6.september 2017, 11.-13. december 2017, - krytý bazén: 20.-22. marec 2017, 19.-21. jún 2017, 11.-13. september 2017, 4.-6.december 2017, - vonkajší bazén: 1.december.2016 - 13.marec 2017, 12.-14.jún 2017, 18.-20.september 2017, 1.december 2017 - 13.marec 2018, - detský bazén: 10.-11.apríl 2017, 3.-4.júl 2017, 9.-10.október 2017.

 
 
facebook g+ twitter