Európa > Maďarsko > Vas / Szombathely > Kőszeg > Bük > Hunguest Hotel Répce

Informácie o Hunguest Hotel Répce

Víta Vás Hunguest Hotel Répce na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hunguest Hotel Répce, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hunguest Hotel Répce, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hunguest Hotel Répce.
  • Hunguest Hotel Répce

Hunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyHunguest Hotel Répce: Ubytovanie v hoteloch Bük - Hotely
Názov:  Hunguest Hotel Répce
Ulice:  Termál krt. 41
Mesto:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanoslrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Hunguest Répce sa nachádza v meste Bükfürdő, neďaleko západnej hranice Maďarska. Ponúka voľný vstup do I. zóny termálnych kúpeľov Bük cez krytú a vyhrievanú spojovaciu chodbu. Vo vstupnej hale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby majú kúpeľňu, toaletu a TV. Raňajky a večere sú podávané v bufetovej miestnosti. Miestna liečivá voda je známa v celej Európe. Hotel Hunguest Répce je situovaný v pokojnom prostredí pripomínajúcom park s prospešnými klimatickými podmienkami. V neďalekých reštauráciách si môžete vychutnať medzinárodné, maďarské a tiež jedinečné domáce špeciality. Bar zasa ponúka rôzne nápoje, kávu i koláče. Hotel Répce sa nachádza na tichom mieste obklopenom stromami. Je vzdialený 220 km od Budapešti, 50 km od mesta Šopron a 30 km od mesta Szombathely.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že vstup do termálnych kúpeľov je možný len po zaplatení malej vratnej bezpečnostnej zálohy.

 
 
facebook g+ twitter