Informácie o Főnix Hotel

Víta Vás Főnix Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Főnix Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Főnix Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Főnix Hotel.
  • Főnix Hotel

Főnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - HotelyFőnix Hotel: Ubytovanie v hoteloch Bük - Hotely
Názov:  Főnix Hotel
Ulice:  Fenyves utca 4.
Mesto:  9740 Bük
Okres:  Kőszeg
Kraj:  Vas / Szombathely
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
24 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithuruarzh

Krátky opis

Hotel Főnix sa nachádza na pokojnom mieste v zelenej oblasti mesta Bükfürdő len 450 metrov od termálnych kúpeľov Bükfürdő. Zadarmo tu máte k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet aj parkovisko a hotel tiež poskytuje bezplatnú kyvadlovú dopravu zo železničnej a autobusovej stanice Bükfürdő. Všetky izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou, chladničkou a bezpečnostnou schránkou. Každá izba má tiež súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov a sprchovacím kútom. Relaxovať môžete napríklad v záhrade, pričom na grile si môžete pripraviť vlastné jedlá. Na požiadanie si môžete dopriať rôzne masáže. Golfové ihrisko Greenfield je vzdialené 1 km. Na železničnú stanicu Bük je to 5 km. Mesto Kőszeg je situované 23 km a mesto Szombathely 26 km od hotela Fénix.

 
 
facebook g+ twitter