Informácie o Kinderhotel Semi

Víta Vás Kinderhotel Semi na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Kinderhotel Semi, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Kinderhotel Semi, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Kinderhotel Semi.
  • Kinderhotel Semi

Kinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - HotelyKinderhotel Semi: Ubytovanie v hoteloch Lutzmannsburg - Hotely
Názov:  Kinderhotel Semi
Ulice:  Thermenplatz 3
Mesto:  7361 Lutzmannsburg
Okres:  Oberpullendorf
Kraj:  Burgenland
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
119 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresithurunlarzh

Krátky opis

Kinderhotel Semi je priamo prepojený s termálnymi kúpeľmi Sonnentherme Lutzmannsburg. Ponúka širokú škálu detských zábavných zariadení a programov, ako aj kúpeľné centrum a reštauráciu. V hoteli si môžete zakúpiť zľavnené vstupenky do termálnych kúpeľov. Všetky izby v Semi Kinderhotel sú vybavené priestorom na posedenie a káblovou TV. V kúpeľni nájdete toaletné potreby a župany. Niektoré izby majú balkón s výhľadom na okolie. V reštaurácii, ktorá sa špecializuje na jedlá miestnej kuchyne, sa podáva bohatý raňajkový bufet a 5-chodová večera. Jedlá dopĺňané rôznymi regionálnymi vínami si môžete vychutnať v zimnej záhrade alebo na slnečnej terase. Plná penzia zahŕňa raňajky, obed (šaláty, cestoviny, polievky a občerstvenie formou bufetu) a večere. V prípade potreby sa vám o deti zadarmo postarajú profesionálne opatrovateľky. Každý deň sa môžete zúčastniť iného zábavného programu s rôznymi aktivitami, ktorý je určený pre deti všetkých vekových kategórií. Vo veľkej herni nájdete stolný futbal, detskú kuchyňu a domček na hranie. Trpaslík Semi tancuje na recepcii každé ráno. Okrem toho hotel ponúka vonkajšiu horolezeckú stenu, dobrodružné ihrisko, malé detské autá a možnosť zadarmo si zapožičať bicykle. Oddýchnuť si môžete pri rôznych kúpeľných procedúrach, vrátane rasulu, ošetrení s použitím červeného vína, pary, medu a oleja. K dispozícii máte tiež saunu, fitnescentrum, Thalasso terapiu a terapiu magnetickou rezonanciou. Do mesta Oberpullendorf sa dostanete autom za 20 minút. Maďarská hranica je od hotela vzdialená 250 metrov, najbližšia maďarská obec Zsira 2 km.

 
 
facebook g+ twitter