Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Novotel Suites Wien City

Informácie o Novotel Suites Wien City

Víta Vás Novotel Suites Wien City na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Novotel Suites Wien City, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Novotel Suites Wien City, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Novotel Suites Wien City.
  • Novotel Suites Wien City

Novotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovotel Suites Wien City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Novotel Suites Wien City
Ulice:  Radingerstraße 2
Mesto:  1020 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Novotel Suites Wien City sa nachádza v bezprostrednej blízkosti výstavných a kongresových centier Messe Wien a Austria Center, len 10 minút jazdy metrom od centra mesta so známymi pamiatkami, ako napríklad Katedrálou sv. Štefana. Okrem ubytovania v klimatizovaných izbách ponúka aj gurmánsky pult s nepretržitou prevádzkou, posilňovňu a business centrum s bezplatným vysokorýchlostným káblovým/Wi-Fi pripojením na internet. Na raňajky sa môžete zadarmo ponúknuť sušienkami a kávou. Vo všetkých izbách máte k dispozícii balenú vodu, ako aj denne dopĺňané príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Každý štvrtok večer si môžete v hoteli zadarmo dopriať masáže. Počas pobytu v hoteli Wien City Novotel Suites môžete taktiež využívať parkovaciu garáž. Do zábavného parku Prater sa dostanete autom za necelých 15 minút. Stanica metra Vorgartenstraße je od hotela vzdialená len 100 metrov.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že bezplatné masáže sú k dispozícii každý štvrtok od 18:00 do 20:00. Ak cestujete s deťmi, informujte, prosím, hotel o ich počte a veku. Túto informáciu môžete uviesť ešte počas rezervácie v časti Špeciálne požiadavky alebo kontaktujte priamo ubytovacie zariadenie. Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie a hotel ich dostupnosť musí potvrdiť vopred. Cena ubytovania s raňajkami zahŕňa aj bezplatné raňajky formou bufetu až pre 2 deti do 15 rokov. Navyše je v izbách možné na existujúcich lôžkach s rodičmi alebo starými rodičmi zadarmo ubytovať až 2 deti do 15 rokov.

 
 
facebook g+ twitter