Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Austria Trend Hotel Lassalle Wien

Informácie o Austria Trend Hotel Lassalle Wien

Víta Vás Austria Trend Hotel Lassalle Wien na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Austria Trend Hotel Lassalle Wien, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Austria Trend Hotel Lassalle Wien, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Austria Trend Hotel Lassalle Wien.
  • Austria Trend Hotel Lassalle Wien

Austria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Lassalle Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Austria Trend Hotel Lassalle Wien
Ulice:  Engerthstraße 173 - 175
Mesto:  1020 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
66 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Austria Trend Lassalle Wien sa nachádza v 2. viedenskom obvode len pár krokov od Dunaja. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove. Všetky izby sú vybavené káblovou TV a minibarom. Majú priestor na posedenie a kúpeľňu so sušičom vlasov. V bare hotela Lassalle si môžete vybrať z ponuky občerstvenia. Za pekného počasia si koktaily môžete vychutnať na terase alebo v záhradnom pavilóne. Stanica metra Vorgartenstraße (linka U1) je vzdialená 400 metrov od hotela a v priebehu pár minút sa z nej metrom dostanete priamo do centra mesta a k sídlu OSN. Zábavný park Prater a rekreačná oblasť Donauinsel sú od hotela Austria Trend Lassalle Wien vzdialené len 1 zastávku metrom.


Dôležité informácie

V hoteli Lassalle Wien je k dispozícii aj bezbariérové ubytovanie a toalety vo verejných priestoroch sú upravené pre hostí s obmedzenou pohyblivosťou. Ak máte záujem o takúto špeciálne vybavenú izbu, informujte o tom hotel ešte pred príchodom. Upozorňujeme, že výška vchodu do garáže je 195 cm.

 
 
facebook g+ twitter