Informácie o Hotel Kunsthof

Víta Vás Hotel Kunsthof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Kunsthof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Kunsthof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Kunsthof.
  • Hotel Kunsthof

Hotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Kunsthof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Kunsthof
Ulice:  Mühlfeldgasse 13
Mesto:  1020 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Kunsthof sa nachádza len 5 minút chôdze od železničnej stanice a stanice metra Praterstern a 10 minút chôdze od vyhliadkového kolesa a zábavného parku Prater v druhom viedenskom obvode. V hoteli nájdete aj umeleckú galériu a môžete v ňom využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a súkromnou kúpeľňou a sú nefajčiarske. K dispozícii je fajčiarsky salónik. Hostia hotela Kunsthof sa môžu naraňajkovať na vnútornom dvore plnom zelene a relaxovať v lobby bare či salóniku. Do centra mesta, centrály OSN a do konferenčného centra Austria Center Vienna sa metrom odveziete za 5 minút. Výstavisko Messe Wien je vzdialené 1 zastávku metrom.

 
 
facebook g+ twitter