Informácie o Der Wilhelmshof

Víta Vás Der Wilhelmshof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Der Wilhelmshof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Der Wilhelmshof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Der Wilhelmshof.
  • Der Wilhelmshof

Der Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyDer Wilhelmshof: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Der Wilhelmshof
Ulice:  Kleine Stadtgutgasse 4
Mesto:  1020 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
88 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Za klasickou fasádou hotela Wilhelmshof nájdete moderný rodinou prevádzkovaný hotel s nefajčiarskymi izbami. Všetky sú klimatizované a vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a vlastnými kúpeľňami s podlahovým kúrením. Hotel Wilhelmshof je situovaný v tichej bočnej ulici, 5 minút pešo od známeho ruského kolesa Riesenrad a uzla verejnej hromadnej dopravy Praterstern. K dispozícii sú aj linky metra U1 a U2. K inštitúciám OSN, výstavisku Messe Wien a ku Katedrále svätého Štefana sa dostanete metrom za 7 minút. Na mieste je k dispozícii parkovanie v garáži.


Dôležité informácie

Ak ste si rezervovali parkovacie miesto v garáži, navštívte, prosím, najskôr recepciu. Upozorňujeme, že pri rezervácii viac ako 10 jednotiek sa môžu uplatňovať iné podmienky a zmluvné dodatky. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter