Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Novum Hotel Cristall Wien Messe

Informácie o Novum Hotel Cristall Wien Messe

Víta Vás Novum Hotel Cristall Wien Messe na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Novum Hotel Cristall Wien Messe, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Novum Hotel Cristall Wien Messe, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Novum Hotel Cristall Wien Messe.
  • Novum Hotel Cristall Wien Messe

Novum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNovum Hotel Cristall Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Novum Hotel Cristall Wien Messe
Ulice:  Franzensbrückenstraße 9
Mesto:  1020 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
28 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Cristall sa nachádza v pešej vzdialenosti 5 minút od zábavného parku Práter, obrieho vyhliadkového kolesa, železničnej stanice a stanice metra Praterstern. Ponúka vám bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Tradične a individuálne zariadené izby sú vybavené satelitnou TV a majú kúpeľňu so sušičom vlasov. Hotel Cristall je vzdialený 12 minút chôdze od známeho domu Hundertwasserhaus a 15 minút cesty mestskou hromadnou dopravou od Katedrály sv. Štefana. Na výstavisko Messe Wien sa metrom odveziete 1 zastávku.

 
 
facebook g+ twitter