Informácie o Hotel Vienna

Víta Vás Hotel Vienna na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Vienna, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Vienna, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Vienna.
  • Hotel Vienna

Hotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Vienna: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Vienna
Ulice:  Große Stadtgutgasse 31
Mesto:  1020 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Vienna sa nachádza v historickej časti viedenskej štvrte Leopoldstadt, len 5 minút chôdze od stanice metra Praterstern. Bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom hoteli a hostia môžu bezplatne využívať iPad v bare. Tiché izby hotela Vienna ponúkajú káblovú TV, minibar, bezpečnostnú schránku, kúpeľňu so sušičom vlasov a posedenie. Do centra mesta sa metrom dostanete za 10 minút. Obrovské vyhliadkové koleso Riesenrad v zábavnom parku Práter sa nachádza hneď za stanicou metra. Za príplatok môžete v hoteli Vienna využívať súkromnú parkovaciu garáž. V blízkosti hotela nájdete aj verejné parkovisko s obmedzenou kapacitou.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že celé zariadenie je nefajčiarske.

 
 
facebook g+ twitter