Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Austria Classic Hotel Wien

Informácie o Austria Classic Hotel Wien

Víta Vás Austria Classic Hotel Wien na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Austria Classic Hotel Wien, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Austria Classic Hotel Wien, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Austria Classic Hotel Wien.
  • Austria Classic Hotel Wien

Austria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Classic Hotel Wien: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Austria Classic Hotel Wien
Ulice:  Praterstraße 72
Mesto:  1020 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Austria Classic Wien stojí iba 200 metrov od stanice metra s priamym spojením do centra mesta. Celý hotel je klimatizovaný a môžete v ňom využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V blízkosti hotela Austria Classic Wien, ktorý vlastnila jedna rodina 200 rokov je zábavný park Prater. Všetky moderné a priestranné izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Väčšina z nich je orientovaná smerom do tichého dvora. Saunu, fitnescentrum a internetový terminál máte k dispozícii bezplatne. Bohaté raňajky formou bufetu si môžete dopriať od 6:30 do 11:00. Austria Classic Hotel Wien má aj strešnú terasu. Do centra mesta, konferenčného centra Austria Center a sídla OSN sa dostanete za pár minút z neďalekej stanice metra Praterstern (trasa metra U1 a U2). Premávajú odtiaľ aj priame vlaky na letisko. Zábavný park Prater s ruským kolesom Riesenrad a výstavné centrum Wiener Messe sú od hotela Austria Classic Wien vzdialené len niekoľko krokov.

 
 
facebook g+ twitter