Informácie o Ibis Wien Messe

Víta Vás Ibis Wien Messe na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Ibis Wien Messe, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Ibis Wien Messe, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Ibis Wien Messe.
  • Ibis Wien Messe

Ibis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyIbis Wien Messe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Ibis Wien Messe
Ulice:  Lassallestraße 7a
Mesto:  1020 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Ibis Wien Messe sa nachádza v blízkosti známeho zábavného parku Prater (Riesenrad), výstaviska Messe Wien a kongresového centra Austria Center Vienna). Z blízkej stanice metra Praterstern Wien Nord vzdialenej 300 metrov vás linky metra číslo 1 a 2 za 5 minút odvezú do Starého mesta a vlakom S7 sa za 20 minút dostanete na medzinárodné letisko Viedeň. Ak máte radi šport a slnko, zamierte do blízkej rekreačnej oblasti Donauinsel alebo sa vyberte na peknú prechádzku po krásnej zelenej aleji Prater Hauptallee. Či už cestujete služobne, alebo len pre radosť, určite sa vám budú páčiť pekne zariadené izby a pochutíte si na lahodných pokrmoch viedenskej a medzinárodnej kuchyne v hoteli Ibis Wien Messe. V bare otvorenom 24 hodín denne si môžete posedieť pri nápoji a ľahkom občerstvení. Reštaurácia La Table je otvorená od 12:00 do 14:00 a od 18:00 do 22:00. Za príplatok môžete parkovať na verejnom parkovisku na mieste.

 
 
facebook g+ twitter