Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Austria Trend Hotel Messe Wien Prater

Informácie o Austria Trend Hotel Messe Wien Prater

Víta Vás Austria Trend Hotel Messe Wien Prater na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Austria Trend Hotel Messe Wien Prater, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Austria Trend Hotel Messe Wien Prater, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Austria Trend Hotel Messe Wien Prater.
  • Austria Trend Hotel Messe Wien Prater

Austria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyAustria Trend Hotel Messe Wien Prater: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Austria Trend Hotel Messe Wien Prater
Ulice:  Messestraße 2
Mesto:  1020 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
66 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Austria Trend Messe Wien Prater sa nachádza hneď pri viedenskom výstavnom a kongresovom centre Messe Wien Neu a len pár krokov od viedenského zábavného parku Prater so známym vyhliadkovým kolesom. Tento elegantne zakrivený hotel ponúka moderne zariadené izby 3-hviezdičkovej superior kategórie. Metro linky U2 (stanica Messe-Prater) vám umožní dostať sa do historického centra mesta len za 4 minúty. Veľkoryso vybavený bar uprostred vzdušnej 2-podlažnej vstupnej haly je ideálnym miestom na vychutnanie si osviežujúceho drinku alebo malého občerstvenia. Celý hotel je prístupný pre hostí s telesným postihnutím. K dispozícii je aj nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že vchod do garáže má výšku 195 cm.

 
 
facebook g+ twitter