Európa > Maďarsko > Budapest kraj > Budapešť > Budapešť > Hilton Budapest City

Informácie o Hilton Budapest City

Víta Vás Hilton Budapest City na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hilton Budapest City, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hilton Budapest City, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hilton Budapest City.
  • Hilton Budapest City

Hilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHilton Budapest City: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - Hotely
Názov:  Hilton Budapest City
Ulice:  Váci út 1-3
Mesto:  1062 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
120 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Hilton Budapest City sa nachádza v centre Budapešti, hneď vedľa železničnej stanice a stanice metra Nyugati. Je priamo spojený s nákupným centrom Westend City Center. Ponúka Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch, saunu a moderné fitnescentrum s výhľadom na mesto. Elegantne zariadené klimatizované izby v hoteli Hilton Budapest City majú veľký pracovný stôl s ergonomickou stoličkou, minibar, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, káblovú TV a kúpeľňu. V štýlovej reštaurácii Arrabona si môžete vychutnať pokrmy maďarskej a medzinárodnej kuchyne, doplnené bohatou ponukou vín. K dispozícii sú aj vegetariánske jedlá a detské menu. V elegantnom prostredí kaviarne Zita s letnou terasou si pochutíte na koktaile, káve alebo občerstvení. Súčasťou hotela je aj štýlový bar Kando. Do klubov a barov v okolí námestia Oktogon a na ulici Nagymező sa prejdete za 15 minút a budova maďarského parlamentu je takisto vzdialená 15 minút chôdze. Letisko Ferihegy sa nachádza 21 km od hotela Hilton Budapest City a za príplatok máte k dispozícii kyvadlovú dopravu.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že domáce zvieratá sú povolené na požiadanie a za poplatok 16 EUR na zviera a deň. Hmotnosť zvieraťa nesmie presiahnuť 15 kg.

 
 
facebook g+ twitter