Európa > Maďarsko > Budapest kraj > Budapešť > Budapešť > Cotton House Hotel Budapest

Informácie o Cotton House Hotel Budapest

Víta Vás Cotton House Hotel Budapest na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Cotton House Hotel Budapest, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Cotton House Hotel Budapest, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Cotton House Hotel Budapest.
  • Cotton House Hotel Budapest

Cotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCotton House Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - Hotely
Názov:  Cotton House Hotel Budapest
Ulice:  Jókai u. 26
Mesto:  1066 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
45 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Cotton House Budapest vám ponúka jedinečné ubytovacie jednotky kompletne zrenovované v roku 2015. Ponúka vám atmosféru 20. rokov minulého storočia. Nachádza sa v tichej bočnej ulici pri bulvári Teréz Körút v centre Budapešti, 300 metrov od železničnej stanice Nyugati. Príjemne zariadené izby vám pripomenú atmosféru búrlivých 20. a 30. rokov minulého storočia. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a káblová TV. Izby v hoteli Cotton House majú rôzne kúpeľne, pričom v niektorých nájdete aj vírivku.

 
 
facebook g+ twitter