Európa > Maďarsko > Budapest kraj > Budapešť > Budapešť > Star Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort

Informácie o Star Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort

Víta Vás Star Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Star Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Star Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Star Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort.
  • Star Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort

Star Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyStar Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - Hotely
Názov:  Star Inn Hotel Budapest Centrum, by Comfort
Ulice:  Dessewffy u. 36.
Mesto:  1066 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
47 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelzhja

Krátky opis

Hotel Star Inn Budapest Centrum, by Comfort sa nachádza 400 metrov od budovy Maďarskej opery a 5 minút chôdze od stanice metra Oktogon. Ponúka bohatý raňajkový bufet a bezplatné pripojenie na internet v celej budove. Hotelové izby v hoteli Star Inn Budapest Centrum, by Comfort sú zariadené v teplých farebných odtieňoch a vybavené TV s plochou obrazovkou a písacím stolom. Ich súčasťou je vlastná kúpeľňa. Na raňajky si vyberte z bohatej ponuky mliečnych výrobkov, obilnín, ovocia a zeleniny, kvalitných údenín a syrov, miešaných vajíčok a údeného lososa. K tomu si doprajte pohár šampanského. Oddychovať môžete na priestrannej vonkajšej terase. Personál na recepcii aj lobby bar sú vám k dispozícii 24 hodín denne.

 
 
facebook g+ twitter