Európa > Maďarsko > Budapest kraj > Budapešť > Budapešť > Radisson Blu Béke Hotel, Budapest

Informácie o Radisson Blu Béke Hotel, Budapest

Víta Vás Radisson Blu Béke Hotel, Budapest na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Radisson Blu Béke Hotel, Budapest, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Radisson Blu Béke Hotel, Budapest, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Radisson Blu Béke Hotel, Budapest.
  • Radisson Blu Béke Hotel, Budapest

Radisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyRadisson Blu Béke Hotel, Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - Hotely
Názov:  Radisson Blu Béke Hotel, Budapest
Ulice:  Teréz körút 43.
Mesto:  1067 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
57 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Elegantný hotel Radisson Blu Béke sa nachádza 300 metrov od železničnej stanice Nyugati a len 500 metrov od slávnej Andrássyho triedy.Hotel ponúka voľný vstup do krytého bazéna a sauny. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby sú klimatizované a vybavené písacím stolom a satelitnou TV. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, sušičom vlasov a bezplatnými toaletnými potrebami. Gurmánska reštaurácia v talianskom štýle ponúka stredomorskú a maďarskú kuchyňu. V kaviarni sa podávajú sendviče, šaláty a domáce pečivo. Priamo na mieste sa nachádza obchod so suvenírmi. Na požiadanie sú k dispozícii aj konferenčné priestory. Námestie Oktogon, kde sa nachádzajú zastávky metra, autobusov a električiek, je od hotela vzdialené len 500 metrov. Múzeum Dom hrôzy je vzdialené 600 metrov, zatiaľ čo ku Štátnej opere sa pešo dostanete za 10 minút.


Dôležité informácie

V prípade, že cestujete s deťmi, informujte, prosím, hotel vopred o ich veku. Pri rezervácii to môžete vyznačiť v časti Špeciálne požiadavky alebo môžete kontaktovať priamo hotel s použitím údajov uvedených v potvrdení rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter