Informácie o Hotel Parlament

Víta Vás Hotel Parlament na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Parlament, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Parlament, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Parlament.
  • Hotel Parlament

Hotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyHotel Parlament: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - Hotely
Názov:  Hotel Parlament
Ulice:  Kálmán Imre utca 19.
Mesto:  1054 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento štýlový boutique hotel s jedinečnou eleganciou sa nachádza v centre Budapešti, len pár metrov od brehu Dunaja, parlamentu a Baziliky svätého Štefana. Všetky izby hotela Parlament sú moderne a individuálne zariadené a vybavené TV s plochou obrazovkou, klimatizáciou a priestrannou kúpeľňou. V izbách môžete využívať bezplatné káblové a bezdrôtové pripojenie na internet. Relaxujte vo wellness centre s vírivkou a saunou. V lounge bare si vyberte z bohatej ponuky kokteilov a nápojov. V hotelovej svetlej jedálni so sklenenou strechou si môžete vychutnať raňajky formou bufetu. Ponuku Happy Hour s bezplatným čajom, kávou a minerálnou vodou môžete využiť v čase od 10:00 do 17:00. V blízkosti hotela sa nachádzajú hlavné nákupné oblasti, ako je ulica Váci či vynikajúce reštaurácie s ponukou kulinárskych špecialít maďarskej a medzinárodnej kuchyne. Neďaleko nájdete aj štýlové kaviarne a bary. V blízkosti sa nachádza niekoľko staníc električiek a metra.

 
 
facebook g+ twitter