Európa > Maďarsko > Budapest kraj > Budapešť > Budapešť > Marmara Hotel Budapest

Informácie o Marmara Hotel Budapest

Víta Vás Marmara Hotel Budapest na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Marmara Hotel Budapest, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Marmara Hotel Budapest, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Marmara Hotel Budapest.
  • Marmara Hotel Budapest

Marmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyMarmara Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - Hotely
Názov:  Marmara Hotel Budapest
Ulice:  Nagy Ignác str. 21.
Mesto:  1055 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
71 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Marmara Budapest zariadený v orientálnom štýle sa nachádza v centre Budapešti, neďaleko bulváru Nagykörút a 350 metrov od stanice Nyugati a stanice metra na linke M3. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby hotela Marmara Budapest predstavujú jedinečnú kombináciu moderného komfortu a uvoľnenej elegancie. Z izieb Standard sa môžete pokochať výhľadom na vnútorný dvor alebo ulicu a z izieb Superior výhľadom na vnútorný dvor. Tieto izby majú balkón. Lobby bar je vynikajúcim miestom na príjemné posedenie pri vašom obľúbenom nápoji. V hoteli Marmara Budapest sú vám k dispozícii konferenčné priestory s rozlohou 120 m2 a kapacitou 45 osôb. K známym pamiatkam, ako je napríklad budova parlamentu, Margitin ostrov, bazilika sv. Štefana a do mnohých múzeí, divadiel a obchodov sa z hotela dostanete pešo za pár minút.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že hotel prijíma karty OTP a K & H Széchenyi Pihenõkártya na platby na mieste.

 
 
facebook g+ twitter