Informácie o City Hotel Ring

Víta Vás City Hotel Ring na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte City Hotel Ring, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre City Hotel Ring, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre City Hotel Ring.
  • City Hotel Ring

City Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyCity Hotel Ring: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - Hotely
Názov:  City Hotel Ring
Ulice:  Szent István krt. 22
Mesto:  1137 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel sa nachádza na Veľkom bulvári v Budapešti, 250 metrov od železničnej stanice Nyugati. Ponúka jednoduchý prístup pešo k pamiatkam ako je maďarský parlament, vzdialený 800 metrov, nočné podniky a rekreačná oblasť Margarétinho ostrova, vzdialená 850 metrov. Po noci strávenej vo svojej klimatizovanej izbe môžete bohatými raňajkami formou bufetu začať deň plný spoznávania mesta alebo úspešnej práce. Vo všetkých izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Vo vstupnej hale môžete bezplatne využívať počítač s káblovým pripojením na internet. O toaletné potreby zdarma môžete požiadať na recepcii. Najbližšie zastávky metra, autobusu a električky sú vzdialené iba 250 metrov. V bezprostrednej blízkosti nájdete veľa obchodov. Nákupné a zábavné centrum s mnohými reštauráciami je vzdialené 5 minút chôdze.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že hotel nie je vhodný pre osoby so zdravotným postihnutím a osoby na invalidnom vozíku. Ďalej upozorňujeme, že celý hotel je nefajčiarsky. Upozorňujeme, že v prípade rezervácií 10 a viac izieb alebo pri dĺžke pobytu na viac ako 10 dní hotel automaticky predautorizuje kreditnú kartu. Upozorňujeme, že od 1. do 30. novembra 2016 sa raňajky podávajú v reštaurácii vzdialenej 30 metrov od budovy.

 
 
facebook g+ twitter