Európa > Maďarsko > Budapest kraj > Budapešť > Budapešť > Adina Apartment Hotel Budapest

Informácie o Adina Apartment Hotel Budapest

Víta Vás Adina Apartment Hotel Budapest na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Adina Apartment Hotel Budapest, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Adina Apartment Hotel Budapest, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Adina Apartment Hotel Budapest.
  • Adina Apartment Hotel Budapest

Adina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - HotelyAdina Apartment Hotel Budapest: Ubytovanie v hoteloch Budapešť - Hotely
Názov:  Adina Apartment Hotel Budapest
Ulice:  Hegedüs Gyula ut 52-54
Mesto:  1133 Budapest
Okres:  Budapešť
Kraj:  Budapest kraj
Štát:  Maďarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
68 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Adina Apartment Budapest sa môže pochváliť jedinečnou polohou v historickom centre mesta, len pár krokov od Dunaja. Predstavuje úspešnú kombináciu štýlu a maximálneho pohodlia. Počas svojho pobytu sa môžete osviežiť vo veľkom bazéne alebo si zacvičiť v malej posilňovni s výhľadom na priestranný vnútorný dvor hotela Adina Apartment Budapest plný zelene. Ubytovať sa tu môžete v priestranných klimatizovaných štúdiách a apartmánoch s kompletnými službami, veľkou spálňou, kuchyňou/kuchynkou, 2 telefónnymi linkami a faxovými i modemovými linkami. Hotelová služba vám v prípade záujmu doplní chladničku potravinami a nápojmi. Využiť tiež môžete donášku jedál z tých najlepších reštaurácií. Navštívte najbližšiu reštauráciu Kánaán, kde môžete ochutnať jedlá národnej i medzinárodnej kuchyne alebo neďalekú reštauráciu Trofea, ktorá vás zaujme atraktívnymi jedlami podávanými formou bufetu s možnosťou neobmedzenej konzumácie. V hoteli Adina Apartment Budapest máte k dispozícii aj verejnú práčovňu a podzemné parkovisko.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že celú sumu za pobyt je potrebné uhradiť pri príchode, buď v hotovosti v mene HUF, EUR alebo USD, alebo kreditnou kartou v mene HUF. Upozorňujeme, že príplatok za domácich miláčikov je: - 15 EUR / noc / hmotnosť do 5 kg, - 20 EUR / noc / hmotnosť nad 5 kg.

 
 
facebook g+ twitter