Informácie o Hotel Tropis

Víta Vás Hotel Tropis na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Tropis, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Tropis, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Tropis.
  • Hotel Tropis

Hotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Tropis: Ubytovanie v hoteloch Tropea - Hotely
Názov:  Hotel Tropis
Ulice:  Contrada Fontana Nuova
Mesto:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábria
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Tropis sa nachádza 350 metrov od historického centra mesta Tropea a 2 km od bezplatnej súkromnej pláže. Ponúka 2 bazény, panoramatický výhľad na more, bezplatnú kyvadlovú dopravu na pláž a klimatizované izby so satelitnou TV. Tradične zariadené izby v hoteli Tropis majú minibar. Niektoré sú vybavené balkónom, zatiaľ čo z iných sa naskytá panoramatický výhľad na more. Vo vstupnej hale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ochotný personál vám každé ráno pripraví kontinentálny raňajkový bufet. Súčasťou hotela sú 2 reštaurácie podávajúce klasické pokrmy talianskej kuchyne. Súčasťou jedného z hotelových bazénov je i vírivka. Na neďalekej súkromnej pláži môžete zdarma využívať slnečníky a ležadlá. Počas pobytu je vám tiež k dispozícii bezplatná kyvadlová doprava na 200 metrov vzdialenú železničnú stanicu v meste Tropea.

 
 
facebook g+ twitter