Európa > Taliansko > Kalábria > Vibo Valentia > Tropea > Hotel Terrazzo Sul Mare

Informácie o Hotel Terrazzo Sul Mare

Víta Vás Hotel Terrazzo Sul Mare na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Terrazzo Sul Mare, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Terrazzo Sul Mare, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Terrazzo Sul Mare.
  • Hotel Terrazzo Sul Mare

Hotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Terrazzo Sul Mare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - Hotely
Názov:  Hotel Terrazzo Sul Mare
Ulice:  Via Croce
Mesto:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábria
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Krátky opis

Panoramatický hotel Terrazzo Sul Mare s výhľadom na more sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Tropea. Reštaurácia ponúka lahodné jedlá kalábrijskej kuchyne. Izby v hoteli Terrazzo Sul Mare sú vybavené satelitnou TV a klimatizáciu. Všetky izby majú zároveň balkón s výhľadom na more. Hotel je vzdialený 30 km od diaľnice A3. Príjemný personál na recepcii vám s radosťou poskytne turistické informácie.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v hoteli nie je výťah.

 
 
facebook g+ twitter