Európa > Taliansko > Kalábria > Vibo Valentia > Tropea > Giardino del Marchese di Altavilla

Informácie o Giardino del Marchese di Altavilla

Víta Vás Giardino del Marchese di Altavilla na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Giardino del Marchese di Altavilla, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Giardino del Marchese di Altavilla, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Giardino del Marchese di Altavilla.
  • Giardino del Marchese di Altavilla

Giardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyGiardino del Marchese di Altavilla: Ubytovanie v hoteloch Tropea - Hotely
Názov:  Giardino del Marchese di Altavilla
Ulice:  Localita' Gornella
Mesto:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábria
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofironlelarzhja

Krátky opis

Hotel Marchese D'Altavilla sa nachádza nad mestom Tropea a ponúka elegantné izby v pokojnom prostredí. Terasovitá záhrada ponúka počas jasných dní výhľad na more, starú časť mesta a ostrov Stromboli. Hotel Giardino del Marchese di Altavilla ponúka bezplatné parkovanie a bezplatnú pravidelnú kyvadlovú dopravu na hlavné námestie mesta Tropea a na mestské súkromné i verejné pláže vzdialené 2 km od hotela. Izby v hoteli Altavilla majú nezávislý vstup zo záhrady a sú vybavené minibarom, TV, trezorom, ventilátorom a fénom na vlasy. Celý hotel je obklopený vysokými stromami. Raňajky sa podávajú v reštaurácii alebo na hlavnej verande s výhľadom na mesto Tropea a Tyrhénske more.


Dôležité informácie

Žiadame hostí, ktorí plánujú príchod mimo otváracích hodín recepcie, aby o tom informovali hotel vopred. Kontaktné údaje nájdete na potvrdení rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter