Informácie o Hotel Virgilio

Víta Vás Hotel Virgilio na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Virgilio, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Virgilio, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Virgilio.
  • Hotel Virgilio

Hotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Virgilio: Ubytovanie v hoteloch Tropea - Hotely
Názov:  Hotel Virgilio
Ulice:  Viale Tondo 21
Mesto:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábria
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofitrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Virgilio má výhodnú polohu v blízkosti starého mesta Tropea a železničnej stanice. Využite zdarma hotelovú kyvadlovú dopravu na neďalekú bielu piesočnú pláž. Moderná budova hotela Virgilio je domovom neformálnej reštaurácie, lobby a baru, a ponúka pohodlné izby. Väčšina izieb má vlastný balkón a všetky majú klimatizáciu a minibar. Zaparkujte Vaše auto zdarma na mieste. Vyskúšajte miestne cestoviny v reštaurácii La Vite v hoteli Virgilio, alebo zamierte do starého mesta, kde nájdete množstvo typických reštaurácií. Priateľský personál na 24-hodinovej recepcii pre Vás môže rezervovať zájazdy po celej Tropei, alebo výlety loďou na Liparské ostrovy.

 
 
facebook g+ twitter