Európa > Taliansko > Kalábria > Vibo Valentia > Tropea > Hotel Villa Antica Tropea

Informácie o Hotel Villa Antica Tropea

Víta Vás Hotel Villa Antica Tropea na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Villa Antica Tropea, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Villa Antica Tropea, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Villa Antica Tropea.
  • Hotel Villa Antica Tropea

Hotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Villa Antica Tropea: Ubytovanie v hoteloch Tropea - Hotely
Názov:  Hotel Villa Antica Tropea
Ulice:  Via Pietro Ruffo di Calabria 37
Mesto:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábria
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
41 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Táto historická vila sa nachádza v centre mesta Tropea a jej súčasťou je veľká očarujúca záhrada s klasickými sochami, stolmi a schodiskom. Klimatizované izby majú starožitný dekor a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Vila Antica Tropea sa nachádza 5 minút pešo od železničnej stanice Tropea a od Piazza Ercole, hlavného námestia mesta. V okolí hotela sa nachádza veľa reštaurácií, obchodov a barov. Izby sú vybavené satelitnou TV, minibarom a majú súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov. Sú zariadené kovanými posteľami a dreveným nábytkom a sú vymaľované v teplých farbách. Niektoré z nich majú steny vyzdobené freskami. Výdatné kontinentálne raňajky sa podávajú každé ráno na strešnej terase vily alebo v záhrade. Zahŕňajú sladké i slané jedlá.


Dôležité informácie

Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom Lamezia Terme je k dispozícii na vyžiadanie a účtuje sa za ňu príplatok. Upozorňujeme, že hotel sa nachádza v budove bez výťahu.

 
 
facebook g+ twitter